f Cakes and the City: Good morning infoShare

2012-04-23

Good morning infoShareTak, byłam na infoShare.
Nie, nie była to konferencja ortodoksyjnie informatyczna ;)

Wybierałam się z przeświadczeniem, że większość prezentacji nie będzie mnie interesować... na szczęście  myliłam się ;) Przede wszystkim byłam ciekawa zarówno jakości organizacji spotkania, jak i programu. To pierwsze nie zawiodło; plus za dyscyplinowanie czasu wystąpień - jednocześnie kosztem mniejszej interakcji prelegenta z publicznością, co przy niektórych prezentacjach pozostawiało pewien niedosyt. W spocie reklamującym konferencję spodobało mi się pytanie: 'dlaczego niewolnicy metodologii pogrążają świat?' ;) Nie udało mi się  jednak zapytać Wojciecha Czerneckiego z nokaut.pl o sukces scruma w ich zespołach oraz Artura Dyro co rozumie przez podejście Agile (i dlaczego Agile firmuje Jego filozofię). Prelegenci ogólnie reprezentowali fusion osobowościowe, co nie umknęło uwadze studentów informatyki ;) Tak, to były chwile kiedy czułam się jak w pracy, ale było to zabawne (doceniam krytyczną polifonię). 

Nie miałam jednak czasu dla Gdańska i na prywatne spotkania (choć planowałam i chciałam), ale udało mi się ponownie spotkać z niektórymi osobami poznanymi przy okazji Blog Forum Gdańsk 2011 :) Jedną z nich był Maciek Budzich z mediafun, który miał świetną prezentację o vlogosferze :) Przy okazji Maciek wspomniał o blogosferze kulinarnej (i nawet o mojej obecności na konferencji, co było bardzo, bardzo miłe) ;)

Uczestnictwo w infoShare zaczęłam od wystąpienia Pawła Tkaczyka a zakończyłam wysłuchaniem Anny Liszewskiej i Moniki Mikowskiej reprezentujących janmedia (ze względu na lot powrotny nie udało mi się zostać na wystąpieniu Radka Miszczaka z DartTrax) - tak czy inaczej, początek i koniec po sąsiedzku, bo wszyscy z Wrocławia :) 

W międzyczasie testowałam studencką stołówkę ;) In the meantime I've been testing IT student's place ;)
oraz bardziej nobliwe miejsca and some noble places as well
które jeszcze bardziej mnie rozczarowały (ale rozbawiły mniej) ;) which disappointed me even more (but were real fun) ;)
Był też Sopot, plaża, leczo iiiiii.... There was Sopot, beach and leczo and....
!!!!!!!!!!!!!


English

I was there, at infoShare! ;) However, I wasn't too enthusiastic about the programme itself - I thought I would be bored ;) Fortunately I was wrong ;) Not only I have seen what such huge conference running means, but also enjoyed (most of the) lectures :) And I even had this exciting moment when Maciek Budzich from well know mediafun mentioned my presence during his lecture on Polish vlogging :) That was extremely  nice, many thanks! ;) On top of that I bumped into some persons form Wroclaw, like Paweł Tkaczyk, Monika and Anna from janmedia and also Radek from DartTrax.

infoShare, thanks! 
 

2 komentarze:

Ogląd i pogląd mile widziane. Ukłony :)
Many thanks for your comments :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...