f Cakes and the City: wystroje, nastroje i wyniki konkursu

2012-10-01

wystroje, nastroje i wyniki konkursu


Kiedy tydzień temu zaproponowałam konkurs z Ikeą - nie widziałam czego się spodziewać ;) a już na pewno nie tego, że po raz pierwszy przeczytam komentarze osób, które premierowo dały o sobie znać na blogu i wzięły udział w konkursie :) Dziękuję wszystkim, którzy dołączyli do wystrojowo-nastrojowej zabawy - mam nadzieję, że nie ostatniej ;) 

Tymczasem maszyna losująca spełniła swój obowiązek i zawyrokowała o tym, że nagrodę otrzymuje Madzialena za następujący komentarz:


'Jako, że jestem fanką dużych powierzchni, w których nie brakuje przestrzeni i światła, widzę to tak: Na łóżku stonowana, beżowa narzuta Ursula, pod kryje się kolorowa pościel Ikea PS 2012. Przy łóżku dywan z limitowanej serii Blue – Bolbro. Na łóżku poduszki urozmaicające przestrzeń swoimi kolorami oraz kształtami - Barrspinnare oraz Ikea PS 2012. Po rozsunięciu paneli Anno Ljuv znajdziemy się w... ...ogromnej przestrzeni kojarzącej się z popularnymi obecnie loftami. Główny akcent stanowi tu soga Kalrstad zarzucona kolorowymi poduszkami; obok, na podłodze poduszki-ottomany Bladspinnare. Na podłodze czerwono-beżowy dywan, stanowiący mocny akcent kolorystyczny ożywiający wnętrze. Na sofie i poduchach koce, którymi można się owinąć podczas jesiennych wieczorów. Tu i ówdzie porozstawiane lampy z kolorowymi kloszami (tych nigdy za wiele!). Na ścianach „obrazy” typu DIY – napięte na szynach tkaniny w wyraziste, graficzne wzory, tak charakterystyczne dla skandynawskiego designu. W oknach zasłony-panele uszyte z tkanin w pasy. Przestrzeń ta, wraz ze stolikami, tworzy wspólną przestrzeń dla całej rodziny i jej przyjaciół- do pracy, zabaw i wszelkich innych form wspólnego spędzania czasu :)A dalej jadalnia, nieco bardziej "uspokojona" kolorystycznie. Główny bohater to duży drewniany stół Stornas, wokół krzesła Harry z jasnym pokryciem. Nad stołem delikatny kolorystyczny akcent – niebieskie lampy z serii Ikea PS 2012. Pod stołem dywan Tradklover nawiązujący kolorystyką i wzornictwem do paneli-obrazów na ścianach. Link do obrazujących całość kolaży :) (wrzuciłam na FB, bo wydawało mi się to najprostszym rozwiązaniem) http://www.facebook.com/media/set/set=a.494085363943245.117013.100000253578974&type=3'

*Madzialeno, gratuluję i proszę o kontakt na maila cakes.and.the.city@gmail.com :)


3 komentarze:

  1. Gratuluję! Szkoda, że się nie udało, czekam na inne kreatywne konkursy :) pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  2. Aaaach co za wiadomość na początek dnia! Bardzo się cieszę i dziękuję! :))

    OdpowiedzUsuń

Ogląd i pogląd mile widziane. Ukłony :)
Many thanks for your comments :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...