f Cakes and the City: Blogosfera z klasą w Muzeum Narodowym we Wrocławiu

2012-12-16

Blogosfera z klasą w Muzeum Narodowym we Wrocławiu


'Blogosfera z klasą' to cykl spotkań organizowanych przez Muzeum Narodowe we Wrocławiu, do którego zostałam zaproszona jako prelegentka. Ze względu na grudniowe okoliczności oraz tematykę bloga, zaprezentowałam temat etnografii smaków świątecznych oraz kultury jedzenia. Dziękuję Muzeum Narodowemu za możliwość wzięcia udziału w spotkaniu a wszystkim Uczestnikom jestem wdzięczna za obecność i wymianę doświadczeń smakowych :-)

'Top class blogosphere' is a series of meetings organized by the National Museum in Wroclaw to which I was invited - as a speaker. Considering the December ambience and my blog's subject I have presented the ethnography of Christmas taste and the food culture perpsective. I would like to thank National Museum for the possibility of lecturing and am grateful to all invitees for their presence and a valuable Christmas taste experience sharing :-)6 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Takich Wesołych, że się aż za głowę łapię ;)

   Usuń
 2. Aaaaaj czemu ja o tym nie wiedziałam? :( Szkoda, może następnym razem! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj, może za mało było informacji na fb... ale 16.02.2013 Ewelina z http://wroclawskie-kamienice.blogspot.com/ będzie mieć swoje spotkanie - bardzo zachęcam :) I dzięki, Dominika :)

   Usuń
 3. żałuję, że akurat nie mogłam przyjść... życzę wszystkiego dobrego w te Święta.

  OdpowiedzUsuń
 4. ojejjj:)) wygląda na to, że wyszło świetnie:) gdzie blogosfera tam fajni odbiorcy!:) żałuję, że nie mogłam, ale! mam nadzieję, że to nie ostatnia okazja!
  uściski!
  J

  OdpowiedzUsuń

Ogląd i pogląd mile widziane. Ukłony :)
Many thanks for your comments :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...