f Cakes and the City: Blog Forum Gdańsk and more

2011-09-21

Blog Forum Gdańsk and more

Tydzień temu otrzymałam osobiste zaproszenie!!! na największą interdyscyplinarną konferencję polskich blogerów
Wypełniłam formularz zgłoszeniowy, jednak nie znam przepisu na to, by moje zgłoszenie zostało zaakceptowane (ale mam nadzieję, że mi się upiecze) ;) Samo zaproszenie do Gdańska to dla mnie ogromna niespodzianka i duże przeżycie! :) Trzymam kciuki i czekam z niecierpliwością na potwierdzenie mojego uczestnictwa... i Waszego również, bo przecież Wy też tam będziecie! :) 

Cakes and the City - z wyboru - nie jest przestrzenią dyskusji czy krytyki trendów w (kulinarnej) blogosferze, ale zapewniam, że gdy tylko wyciągam głowę z piekarnika - jestem gotowa do podejmowania takich tematów ;)

Bezwstydnie przyznaję, że chciałabym bardzo mieć możliwość uczestnictwa w Blog Forum Gdańsk 2011, i nie potrafię tego ukryć ;)

Ukryję za to - częściowo! - projekt, nad którym od jakiegoś czasu pracuję i przez który mam haniebne zaległości w odwiedzaniu Waszych blogów (ale nadrabiam to z wielką przyjemnością!), uchylając jedynie rąbka m a t y ;)

English

Nearly a week ago I recieved a personal invitation!!! for 


Which made me submit some special form, however I do not have any recipe to get accepted for the whole venue (but I hope it works out!). All I can do is keep my fingers crossed and wait for the final confirmation... and hope everyone else - I mean you! - will be there too :)

Cakes and the City - by choice - is not a space for blogs critics or discussion, but I can assure you that whenever I stick my head out of the oven I am well prepared and happy to have such conversation.

Right, that's true - I really would like to join Blog Forum Gdansk 2011 and there is no way for me to hide it ;)

But I will keep my new project - almost! - fully covered (the one which made me a bit behind all your lovely blogs updates - but I am trying to keep up with all new posts and changes and that's a real pleasure for me) uncovering only a little bit (pic above) ;)

6 komentarzy:

 1. Supcio, znów sukces, kariera nabiera rumieńców jak jabłka i jarzębinka :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Aurora, Ty poetko ;) dziękuję, ale to nie kariera, ale chęć poszerzenia horyzontów i konfrontacji :)

  OdpowiedzUsuń
 3. życzę powodzenia i sukcesów:)

  OdpowiedzUsuń
 4. I jak, będziesz w Gdańsku? Ja też czekam na odpowiedź. Niecierpliwie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziewczyny, dzięki ;) udało się, jadę do Gdańska :) Wy też będziecie w tym roku? :)

  OdpowiedzUsuń

Ogląd i pogląd mile widziane. Ukłony :)
Many thanks for your comments :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...